Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Piotr Lisiewicz-Zełenski, patrioci, przebierańcy

Jak odróżnić patriotów od przebierańców? Nie jest to trudne. Patrioci przeciwstawiają się dążeniu Rosji i Niemiec do sprowadzenia naszej niepodległości do fikcji. Tylko te DWA państwa do tego dążą, to lista zamknięta. Bo tylko one mają do tego potencjał – agenturę, przekupione elity, media itp. Kto tę listę poszerza

, jest najpewniej antypolskim przebierańcem.

Przeciwstawienie się Moskwie i Berlinowi jest realne JEDYNIE przy zawarciu przez Polskę strategicznych sojuszy. Kto stara się je uniemożliwić, tłumacząc, że podgrzewanie sporów z sojusznikami jest wyrazem bezkompromisowego patriotyzmu, jest przebierańcem skrajnie szkodliwym. Ale także w przypadku sojuszników istnieją sprawy, które nas dzielą. Takie, których nie mogą odpuścić patrioci. Tak jest, gdy chodzi o pamięć i honor. To miał na myśli prezydent Andrzej Duda, mówiąc o tym, że rodziny Polaków, którzy zginęli na Wołyniu, muszą móc zapalić świecę dziadkowi na jego grobie. Dlatego deklaracja prezydenta Wołodymyra Zełenskiego, że Ukraina odblokuje ekshumacje Polaków, może mieć charakter przełomowy, o ile wypełni się treścią. A my uważnie notujmy nazwiska przebierańców torpedujących porozumienie.

za: https://niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.