Islam ponad prawem

Szokująca diagnoza Fransa Timmermansa: islamiści detonują bomby w Europie, bo są „dyskryminowani” Komisja Europejska na swojej stronie internetowej opublikowała przesłanie pierwszego wiceprzewodniczącego tej instytucji Fransa Timmermansa do muzułmanów

z okazji Islamskiego Nowego Roku. Holender potwierdza zaangażowanie KE w zwalczanie nietolerancji, nienawiści i dyskryminacji wobec muzułmanów na Starym Kontynencie. Wyraża też wdzięczność wobec wyznawców Allaha za wkład w ukształtowanie Europy. Co więcej, ubolewa, że w Europie są jakoby grupy, które podsycają nienawiść do muzułmanów.

– Jesteśmy teraz świadkami ohydnych ataków na muzułmanów w Europie i na całym świecie – podkreśla Timmermans. Wyjaśnia, że ataki terrorystyczne przeprowadzane przez osoby wyznające islam są odpowiedzią na dyskryminację, której ta grupa doświadcza w UE.

– Europa powinna być wolna od jakichkolwiek form dyskryminacji czy prześladowań. Ale Timmermans źle rozkłada akcenty. Dzisiaj to chrześcijanie są najbardziej prześladowaną grupą na świecie. Tym powinien zająć się Timmermans, i to w odniesieniu nie tylko do Europy, ale do całego świata – podkreśla w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” prof. Karol Karski, poseł do Parlamentu Europejskiego. Na milczenie świata wobec masowego mordowania i prześladowania chrześcijan zwraca także uwagę w rozmowie z nami Jan Dziedziczak (Prawo i Sprawiedliwość), przewodniczący sejmowej Komisji do spraw UE.

– Raporty wielu instytucji międzynarodowych dowodzą, że chrześcijanie cierpią prześladowania na każdym kontynencie. Do ich dyskryminacji dochodzi nawet w krajach wysoko rozwiniętych. W innych są zabijani. Jednak w działalności Timmermansa nie zauważyłem jakiejkolwiek troski o te osoby – akcentuje Dziedziczak. /.../
(cały artykuł jest dostępny w wersji elektronicznej „Naszego Dziennika”)

Rafał Stefaniuk

Artykuł opublikowany na stronie: https://naszdziennik.pl

***

Głupawka mód, realizacja wytycznych nie do odrzucenia, czy również owładnięcie duchowe z wiadomymi skutkami?...
Tak czy inaczej- to nie żarty.Szkoda również-mimo wszystko-i tego człowieka.
kn