Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Kandydat na posła popiera tzw. „małżeństwa LGBT” i homoadopcję

Jerzy Hardie-Douglas jest kandydatem Koalicji Obywatelskiej na posła. Podczas jednego z kampanijnych wystąpień szczegółowo przedstawił swoje poglądy. Okazuje się, że polityk jest zwolennikiem tzw. „małżeństw homoseksualnych” oraz adopcji dzieci przez pary LGBT. Poznawanie Pisma Świętego i „Bogurodzicy” uznaje z kolei za indoktrynację.

Kontrowersyjny polityk o szokujących poglądach startuje w wyborach parlamentarnych ze Szczecinka, którego w przeszłości był burmistrzem. Swoje zdecydowane w kwestiach światopoglądowych propozycje przedstawił podczas jednego ze spotkań z wyborcami. Hardie-Douglas wprost przyznał, że popiera tęczowe postulaty LGBT, w tym także o zgrozo, adopcję dzieci przez pary homoseskualne. „Pewnych poglądów się nie wyrzeknę. Jestem zwolennikiem zwalczania nietolerancji” – podkreśla.

„Chcę to otwarcie powiedzieć: jestem zwolennikiem małżeństw homoseksualnych. Uważam, że nie tylko się powinno legalizować takie związki, ale i pozwolić parom homoseksualnym na adopcję dzieci.  Jestem też zwolennikiem ograniczonej eutanazji” – powiedział Jerzy Hardie-Douglas. Stwierdził, że w wyniku wygranej PiS w 2015 roku, Polska stała się państwem policyjnym, któremu grozi teraz katastrofa.

Poglądy kandydata Koalicji Obywatelskiej w kwestiach moralnych to nie jedyne kontrowersje, które budzi polityk. Były burmistrz Szczecinka stwierdził również, że poznawanie w szkole fragmentów Pisma Świętego lub średniowiecznej „Bogurodzicy”, są przejawem indoktrynacji. „To, co się dzieje, jest chore po prostu. Po wygranych wyborach, a wierzę, że tak będzie, tą tendencję indoktrynowania młodych ludzi po prostu trzeba będzie zlikwidować” – mówi polityk KO.

Warto odnotować, że Hardie-Douglas sugerował również, że w Polsce mamy do czynienia z aktami nietolerancji i antysemityzmu. „Nie godzę się z tym, że w Polsce można bezkarnie (oczywiście mówię o grupie idiotów) obchodzić urodziny Hitlera. Że można napluć w autobusie na twarz drugiego człowieka, tylko dlatego, że ma inny kolor skóry” – podkreślał.

Poparcia w wyborach parlamentarnych udzielił politykowi m.in. Sławomir Nitras z Platformy Obywatelskiej.

za: http:www.pch24.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.