Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Nabici w seicento

Rzekomo spontaniczna akcja Polaka mieszkającego w Wielkiej Brytanii, pomysłodawcy zbiórki na warte 5 tys. zł rozbite seicento Sebastiana K., który spowodował kolizję z udziałem limuzyny rządowej, okazała się ordynarnym oszustwem cwaniaka, który zagrał na nienawiści do PiS.

„To mój protest przeciw państwu PiS” – kreował się na bojownika walki ze złym systemem. Po zebraniu 150 tys. zł, za które mógłby spokojnie kupić kilkadziesiąt podobnych fiatów, przekazał pieniądze – ale nie Sebastianowi K., tylko swojej małżonce. Prokuratura po zbadaniu sprawy uznała, że przestępstwa nie ma, jednocześnie wyraziła oburzenie brakiem moralności delikwenta. Nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać. Śmiać się z nabitych w butelkę „hojnych darczyńców”, którzy charytatywną zbiórkę ufundowali na niskich pobudkach, czy płakać nad prawem, które dopuszcza przekręty w białych rękawiczkach.

Leszek Galarowicz

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.