Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Homopropaganda ,,Tygodnika Powszechnego"

Tygodnik Powszechny bez reszty oddał się na usługi lobby LGBT. We Wrocławiu zorganizował spotkanie, na którym ludzie fotografowali się z hasłem "Kościół bez homofobii". Trzymali tabliczki z symbolem naszej wiary, rybą, w tęczowych kolorach. Na wrocławskim spotkaniu pojawił się też ks. prof. Michał Czajkowski, który przyznał się do wieloletniej współpracy z SB. Także on pozował do zdjęcia z opisaną wyżej tablicą.

Tęczowe barwy nie były tutaj barwami stricte LGBT - dodano do nich jeszcze błękit; tym większe jest zgorszenie, bo barwy chrześcijańskiej tęczy wykorzystuje się do promowania homoideologii.

Co miała wyrażać akcja Tygodnika Powszechnego, na którego łamach od dawna ukazują się artykuły relatywizujące nauczanie Kościoła katolickiego?

To oczywiste wejście w złowrogi nurt rewolucji progresywnej, która dąży do obalenia katolickiej moralności i rozwodnienia nauczania Chrystusa.

Wodą na młyn "TP" są działania samego papieża Franciszka; ten spotkał się niedawno z najbardziej znanym na świecie katolickim promotorem "dialogu" z LGBT, ks. Jamesem Martinem SJ.

Ks. Martin jest w Polsce promowany właśnie przez "TP" czy "Deon.pl".

za:www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.