Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Cenckiewicz masakruje Wałęsę. ,,Nasze Dobro Narodowe obalyło naukę''

Lech Wałęsa znów atakuje śp. Kornela Morawieckiego. Tym razem były prezydent zwrócił się do premiera Mateusza Morawieckiego tekstem sugerującym współpracę śp. Kornela Morawieckiego z Kiszczakiem. Do sprawy odniósł się prof. Sławomir Cenckiewicz, dyrektor Wojskowego Biura Historycznego.

- W pismach Pańskiego Ojca z tamtych czasów Solidarności Walczącej publikowano materiały, które dopiero teraz po latach ogłoszono jako znaleziska teczki Kiszczaka. Więc Kiszczak wcześniej podrzucał Morawieckiemu czy Morawiecki współpracował z Kiszczakiem. Może chce Pan więcej dowodów - napisał Lech Wałęsa do Mateusza Morawieckiego.

- Jednak nie Kaczyński i Wyszkowski, nawet nie Centkiewicz, to Morawiecki podrzucił do Marii Kiszczak teczki "Bolka"! Nasze "Dobro Narodowe" obalyło całą naukę o źródłach wywołanych (relacjach), bo jeden, przecież z gruntu wiarygodny świadek, nie może mieć tyle wersji przeszłości - odpowiedział Sławomir Cenckiewicz.


za:www.fronda.pl


***
,,Arcypodła napaść'' Wałęsy! Wyszkowski składa pozew ,,o ukaranie drania za wypieranie się bycia agentem SB''

Nie milkną echa po skandalicznej wypowiedzi Lecha Wałęsy podczas konwencji Koalicji Obywatelskiej. Do sprawy w mediach społecznościowych odniósł się Krzysztof Wyszkowski, który poinformował, że z powodu ataku Lecha Wałęsy na śp. Kornela Morawieckiego, kieruje do sądu pozew przeciwko byłemu prezydentowi.

- W ostatnich dwóch latach napisałem do Lecha Wałęsy trzy listy z prośbą o opanowanie się. Nie posłuchał. Wobec arcypodłej napaści na Kornela Morawieckiego (przy oklaskach ze strony kierownictwa Platformy), składam do sądu pozew o ukaranie drania za wypieranie się bycia agentem SB! - czytamy

W ostatnich dwóch latach napisałem do Lecha Wałęsy trzy listy z prośbą o opanowanie się. Nie posłuchał.
Wobec arcypodłej napaści na Kornela Morawieckiego (przy oklaskach ze strony kierownictwa Platformy), składam do sądu pozew o ukaranie drania za wypieranie się bycia agentem SB!

za:www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.