Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polacy nie chcą czytać „Wyborczej”? Cała paczka jej dodatku wylądowała w śmietniku!

Miała być wielka akcja – milion egzemplarzy gazet rozdanych w miastach poniżej 100 tys. Mieszkańców i... nic z tego! Całą sytuację w niezwykle wymowny sposób podsumowuje zdjęcie, które otrzymaliśmy od Czytelników. Cała paczka ze specjalnym dodatkiem do „Wyborczej” - „Gazetą Przedwyborczą” wylądował w śmietniku.

A miało być tak pięknie...

Redakcja z Czerskiej na finiszu kampanii wyborczej wypuściła milion gazet „wycelowanych” w rząd Prawa i Sprawiedliwości. Na okładce znalazł się Jacek Kurski, prezes Telewizji Polskiej.

 W promocję specjalnego dodatku włączył się sam wicenaczelny „Wyborczej” Jarosław Kurski.

„Te wybory to walka Dawida z Goliatem. Naszym obowiązkiem jest pomóc Dawidowi”.- oświadczył Jarosław Kurski w specjalnym filmiku i zapowiedział, że… w miastach poniżej 100 tys. „rozdamy 1 mln. egz. bezpłatnej gazety przedwyborczej”.

Akcja przynosi jednak skutek odwrotny od zamierzonego. Dobitnie podsumowuje to zdjęcie, które zamieszczamy poniżej. Widać tam nie pojedyncze egzemplarze, lecz całą paczkę „Gazety Przedwyborczej” spiętą jeszcze, jak gazety, które do kolporterów wysyła się prosto z drukarni. Nie byłoby w tym może nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że gazety znajdują się w... śmietniku.

Jak informowaliśmy na łamach portalu niezalezna.pl, specjalny dodatek przygotowała także „Gazeta Polska”. Z docierających do nas informacji wynika, że na brak zainteresowania pismem nie można narzekać.

W środę 9 października „Gazeta Polska” zainaugurowała akcję kolportażu specjalnego dodatku „Gazeta Polska przed wyborami”. Jak wskazywał redaktor naczelny tygodnika Tomasz Sakiewicz, celem akcji jest pokazanie istoty nadchodzących wyborów oraz wizji sceny politycznej po 13 października.  

Bezpłatne egzemplarze „Gazety Polskiej przed Wyborami” w nakładzie 2 mln rozdawane są przez kluby „Gazety Polskiej” i wolontariuszy w całej Polsce. W środku 8-stronicowego wydania znajduje się wiele tekstów dotyczących zbliżających się wyborów autorstwa dziennikarzy „Gazety Polskiej”.

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.