Świetna oglądalność "Kasty" w TVP Info

Nowy program TVP Info "Kasta" ogląda średnio 1,09 mln widzów – informuje portal wirtualnemedia.pl.

 Program "Kasta" prezentuje najbardziej kontrowersyjne, wzbudzające wątpliwości i poczucie niesprawiedliwości wyroki sądowe, które zapadają w Polsce. Jest emitowany od poniedziałku do czwartku w TVP Info o godz. 21:30.

Średnia widownia pierwszych czterech odcinków nowego programu „Kasta”, wyemitowanych w okresie od 10 do 23 stycznia 2020 roku wyniosła 1,09 mln osób. Rynkowy udział TVP Info ukształtował się na poziomie 7,66 proc. w gronie wszystkich widzów, 2,29 proc. w grupie komercyjnej 16-49 i 3,09 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement. Najwięcej widzów przyciągnęło pierwsze wydanie. Śledziło je średnio 1,30 mln osób. Pozostałe emisje miały około 1 mln widzów.

– Program „Kasta” to odpowiedź na zainteresowanie widzów problemem patologii w polskim wymiarze sprawiedliwości. Od dawna zwracali się do nas widzowie, którzy czują się ofiarami „sędziowskiej kasty” i starali się zainteresować nasze redakcje swoimi problemami. Niestety tego typu spraw jest bardzo dużo. Z tego też wynika ogromne zainteresowanie programem „Kasta”. Program podnosi średnie dobowe udziały TVP Info w rynku telewizyjnym i stał się lokomotywą naszego wieczornego pasma – powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Jarosław Olechowski, dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

za:dorzeczy.pl/kraj/127668/swietna-ogladalnosc-kasty-w-tvp-info.html