Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Polska szkoła wolna od ideologii

Niestety, dzieci i młodzież szkolna stały się kolejną ofiarą doraźnej walki politycznej. W perfidny sposób promowana jest ideologia gender, która stała się orężem w rękach różnych organizacji lewackich lansujących swoich kandydatów w wyborach prezydenckich. Najlepszym przykładem jest ulotka „Zdrovve Love”,

czyli program edukacji gender dla dzieci ze szkół podstawowych, finansowany przez władze Gdańska.

Smutne jest to, że tylko nieliczni kuratorzy oświaty starają się zapobiec demoralizacji i uchronić dzieci przed szkodliwymi treściami ideologii LGBT. Jedną z osób, które bronią młodzież przed szkodliwą ideologią, przed „tęczową zarazą”, jest Barbara Nowak, małopolska kurator oświaty, która mówi wprost o kłamstwie i deprawacji, stwierdzając, że stojące za projektem środowiska LGBT „ukrywają ideologiczne genderowe treści pod hasłami programów prozdrowotnych”. Młodzież też ma dość indoktrynacji i organizuje w Gdańsku pikietę pod hasłem „Szkoła wolna od ideologii”, a Daniel Nawrocki, młodzieżowy radny miasta, przywołał słowa papieża Franciszka, że potrzeba obiektywnej edukacji seksualnej, tj. takiej, która nie zawiera ukrytej „kolonizacji ideologicznej”.

Ryszard Kapuściński

za:niezalezna.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.