Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Trzeba wymienić zawłaszczone elity

ROZMOWA z prof. Piotrem Jaroszyńskim, filozofem z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
Pisarze, reżyserzy, ale też np. historycy, również z Polski, oskarżają w liście do Komisji Europejskiej polski rząd o prześladowanie mniejszości seksualnych. To element sięgania po znane nazwiska ,/..../

Pełna treść artykułu Zenona Baranowskiego z Profesorem dostępna na stronie:
https://wp.naszdziennik.pl/2020-08-19/343338,trzeba-wymienic-zawlaszczone-elity.html
------------

Jakie elity!?                                                                                                                                                           Jakie elity Panie Profesorze?!
Każdy może sobie dowolnie zmieniać czy przywłaszczać nazwy i pojęcia, ale nic z tego nie wynika.
Ale dlaczego podciągać to pod pojecie "elity"?...
Chyba... Chyba, że chodzi o nadzwyczajną grzeczność Pana Profesora.
kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.