Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Gdańsk leży w… Niemczech. Tak twierdzą organizatorzy jednej z konferencji w Gdańsku

Publicysta tygodnika „Sieci” Piotr Cywiński poinformował dziś o skandalicznej informacji opublikowanej przez organizatorów konferencji „Transformationsforschung: Polen und Ostdeutschland im Vergleich” („Badania nad transformacją: porównanie Polski i NRD”). Informując o miejscu wydarzenia organizatorzy napisali: „Gdańsk, Niemcy”.

- „Konferencja in Danzig, Deutschland …? Nie wierzę w takie pomyłki. Ktoś chciał coś dodać?”  - napisał na Twitterze Piotr Cywiński, dołączając zrzut ekranu.

Obecnie na stronie pol-int.org widnieje już poprawiona wersja artykułu.

za:www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.