Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

TikTok cenzuruje europosła Patryka Jakiego za przypominanie FAKTU istnienia DWÓCH PŁCI

Popularny serwis społecznościowy TikTok cenzuruje treści udostępnione przez europosła PiS Patryka Jakiego. Powodem jest stwierdzenie przez polityka faktu, że istnieją dwie płcie.
TikTok to niezwykle popularny wśród dzieci i młodzieży

, zyskujący wciąż nowych użytkowników, serwis, który pozwala na udostępnianie krótkich nagrań. Z portalu postanowił skorzystać eurdeputowany PiS Patryk Jaki. Europoseł opublikował na swoim koncie wywiad, jakiego udzielił oraz wystąpienie z PE. W obu tych nagraniach krytykował działania unijnych elit, mające na celu podważyć tradycyjny model rozdziny i pojmowanie płci. Jaki mówił, są tylko dwie płcie, a nie – jak twierdzi część rządzących UE – kilkaset.

    „To działanie typowe dla lewicowej agendy ideologicznej” – komentuje europoseł podkreślając, że podczas ocenzurowanej przez TikToka debaty dot. węgierskiej ustawy zakazującej promocji LGBT wśród dzieci, mówił o sporze między wartościami a antywartościami.

    – Chodzi o to, że my uważamy że są dwie płci, a wy uważacie, że jest 250 – ileś. Biologia jest po naszej stronie. Wy uważacie, że to skandal. My chcemy zakazać sugerowania dzieciom możliwości zmiany płci. Wy chcecie to promować. W końcu my nie chcemy w szkołach wczesnej seksualizacji dzieci, bo dla katolików prawdziwa miłość to coś znacznie więcej niż pożądanie. Efekty tych waszych antywartości widać: rosnąca liczna rozbitych rodzin, samotnych ludzi, przemocy seksualnej. Do śmietnika wyrzucacie naukę, doświadczenie, dorobek pokoleń i zamieniacie je na wasze polityczne przekonania – wskazał polityk.

Patryk Jaki zapowiedział, że jeżeli serwis nie odblokuje jego konta, podejmie odpowiednie kroki prawne.

za:www.radiomaryja.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.