Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Antifiarze w obronie sprośnego zachowania LGBT. Doszło do brutalnych starć z policją

Bojówkarze Antify starli się w weekend z policją Los Angeles. Pretekstem do awantury były demonstracje w sprawie incydentu, jaki miał miejsce 24 czerwca w jednym z miejscowych SPA, gdzie tzw. osoba transpłciowa rozebrała się w strefie przeznaczonej dla kobiet.

24 czerwca klient „Wi Spa” opublikował w mediach społecznościowych wiadomość o tym, że „transpłciowa osoba obnażyła swoje genitalia na oczach młodych dziewcząt, nastolatek i dorosłych kobiet”.

Informacja ta wywołała nie lada popłoch w placówce, która wydała w tej sprawie specjalne oświadczenie. Podkreślono w nim, że „kalifornijskie prawo antydyskryminacyjne chroni osoby transpłciowe, ale nie toleruje nieobyczajnego zachowania”.

„Podobnie jak wiele innych obszarów metropolitalnych, Los Angeles zawiera populację osób transpłciowych, z których część lubi odwiedzać spa. Wi Spa stara się zaspokoić potrzeby oraz bezpieczeństwo wszystkich swoich klientów i nie toleruje nękania lub sprośnego zachowania przez żadnego klienta, niezależnie od płci, płci lub innej cechy”, podkreślono.

Taki stan rzeczy nie spodobał się wielu organizacjom lewicowym i promotorom ideologii LGBT, którzy wzywali do demonstracji przeciwko „transfobii” i „faszyzmowi”.

Do jednej z nich doszło w miniony weekend przed siedzibą SPA. Bojówkarze Antify starli się z funkcjonariuszami LAPD. Policjanci aresztowali kilkadziesiąt osób i zabezpieczyli wiele niebezpiecznych przedmiotów, między innymi noże, paralizator i gaz pieprzowy.

za:pch24.pl

***

Nhil novi sub sole. Nic nowego pod słońcem.
Czy zaćmieniem.
To prosta konsekwencja zwodzeń i uległości.
To prosta droga do...piekła.
Szkoda ludzi.
kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.