Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

LGBT z własnym kanałem już wkrótce na ekranach polskich telewizorów

Według portalu “Wirtualne Media”  w Polsce niedługo będzie dostępny nowy kanał OUTtv, który jest poświęcony w całości tematyce LGBT.

Oferta stacji nastawiona jest przede wszystkim dla społeczności LGBTQ+ oraz dla “osób otwartych dla innych”. Można na niej znaleźć programy poświęcone przede wszystkim tematyce związanej z modą, podróżami, kulturą, sztuką, a także filmy, seriale i programy rozrywkowe pasujące do tematyki queer np.: „RuPaul’s Drag Race”, „Looking”, „Fire Island”, „Finding Prince Charming”, „Shade Queens of NYC”, „Cucumber & Banana”, „Queer as Folk”, „Hot in Cleveland”, „Vicious”, „Lipservice” i „Drag Race Thailand”.

-Kanał relacjonuje najważniejsze wydarzenia i informuje o sprawach szczególnie istotnych dla społeczności LGBTQ+, takie jak: festiwale muzyczne i filmowe, pokazy mody, a także prezentuje relacje z podróży do miejsc szczególnie przyjaznych społeczności będącej główną grupą odbiorców kanału – informują “Wirtualne Media”.

OUTtv już wkrótce pojawi się w ofercie pierwszych polskich sieci kablowych, na razie jednak w wersji anglojęzycznej.

za:www.stefczyk.info

***

Z centralą w Sodomie?...
k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.