Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Wierząca nie może reprezentować Polski? Absurdalny atak na Zofię Klepacką

Zofia Klepacka, reprezentantka Polski na igrzyskach w Tokio, mierzy się nie tylko ze sportowymi rywalami, ale także z atakami w związku ze swoimi poglądami. Przyznająca się do wiary i działająca pro-life sportsmenka jest atakowana jako ta, która nie powinna reprezentować Polski.

Zofia Klepacka wielokrotnie przyznawała się publicznie do swojej wiary i broniła nienarodzonego życia, wskazując, że aborcja to zabójstwo. Promowała też pamięć o Żołnierzach Wyklętych i ich bohaterstwie. Teraz, kiedy reprezentuje Polskę na igrzyskach olimpijskich w Tokio, w mediach społecznościowych spada na nią fala krytyki. Są tacy, którzy uważają, że nie powinna reprezentować Polski, skoro ma takie „zacofane” poglądy, inni życzą jej porażek w sporcie.

Kiedy spadła w klasyfikacji Igrzysk w Tokio z drugiego na dziewiąte miejsce, w mediach społecznościowych wylała się na nią fala hejtu.

„Dobra wiadomość na początek dnia. Klepacka spadła na 9 miejsce!” – napisał Krzysztof Tyczyński, aktywista związany z Zielonymi.

„Ta osoba dawno powinna być poza sportem – przynajmniej tym dofinansowywanym z pieniędzy podatników” – pisał nawołujący do dyskwalifikacji Klepackiej Bart Staszewski.

„Powinna być ostatnia. Zawsze życzę wszystkim jak najlepiej i trzymam kciuki za Polskich Sportowców, ale karma wraca... Tej małpie życzę by była na ostatnim miejscu. Kij jej w oko” – pisze używający symboliki LGBT „lokalny dziennikarz” Sebastian Sokołowski.

Według osób, które wypowiadają się w ten sposób, o reprezentowaniu Polski w sporcie powinny decydować poglądy, a nie umiejętności. I to poglądy zgodne z linią lewicową. Wierni kibicie natomiast wspierają Klepacką i mają nadzieję na odrobienie strat i sukcesy polskiej żeglarki.

za:opoka.news

***
Szatańskie zwodzenia; szatańskie wzmożenia. Żal ludzi.
k

Copyright © 2017. All Rights Reserved.