Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Joanna Najfeld nadal nękana

30. stycznia 2012 o godz. 10.30 w lokalu sądowym w Warszawie przy ul. Chopina 1 w sali nr 406 odbędzie się rozprawa odwoławcza od wyroku uniewinniającego w sprawie karnej wytoczonej przeciwko mnie przez lobbystkę aborcyjną Wandę Nowicką.

(Uzasadnienie wyroku uniewinniającego można przeczytać na stronie MamProces.pl.)

Nowicka złożyła apelację, nie zdecydowała się jednak odtajnić sprawy, twierdząc, że “nie mówiła, że złoży wniosek o odtajnienie”.

Tymczasem prokuratura odmówiła zajęcia się sprawą podejrzenia popełnienia przestępstwa nielegalnego lobbingu, płatnej protekcji i złamania przepisów prawa farmaceutycznego przez Wandę Nowicką w odpowiedzi na zgłoszenie Fundacji Pro.

O postanowieniu prokuratora nie zawiadomiono jednak Fundacji Pro, a rzecznik prokuratury niezgodnie z prawdą twierdziła w mediach, że decyzja jest prawomocna. Fundacja Pro musiała domagać się uzasadnienia odrzucenia wniosku, które w końcu otrzymała i oceniła jako “zupełnie polityczne”, a następnie złożyła zażalenie na postanowienie prokuratora. Czekamy na dalszy ciąg.

Proszę o modlitwę i życzę Państwu z serca wszelkich błogosławieństw w nowym roku.

Joanna Najfeld

zobacz: http://mamproces.pl/?p=828 (jnkn)

Copyright © 2017. All Rights Reserved.