Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

"Darski to człowiek inteligentny, szalenie zaangażowany w swoją działalność artystyczną"- mówi ks. Boniecki.

/.../ „Do tej pory udało mi się przeczytać tylko jedną trzecią tej książki, ale już teraz mogę stwierdzić, jaka jest hierarchia wartości tego człowieka oraz co jest dla niego najważniejsze.”-mówi ks. Boniecki o wywiadzie-rzece Darskiego. Dalej duchowny wręcz chwali Nergala. „Adam Darski to człowiek inteligentny, szalenie zaangażowany w swoją działalność artystyczną. I w mojej ocenie, w jego hierarchii wartości te czynniki są bardzo wysoko postawione. Siłą rzeczy, jeśli takie osoby aranżują pewne rozmowy, to w wywiadach rzekach kreują swój autoportret.”-

mówi duchowny, który przez lekceważący stosunek do walki Nergala z chrześcijaństwem został ukarany przez swój zakon. Niestety wydaje się, że ks. Boniecki nie zrezygnował z wprowadzania zamętu do głów katolików, którzy widzą w nim autorytet /.../
Kapłan nie powinien chwalić perwersyjnego wroga chrześcijaństwa. Szczególnie takiego, który wykorzystuje do swojej antychrześcijańskiej wojny mass media. Jak katolicki ksiądz może pisać o "wartościach" satanisty? Czy to oznacza, że z tymi wartościami powinno się polemizować? Czy to oznacza, że są one równe wartościom chrześcijańskim? Tak właśnie wygląda relatywizowanie moralności, na które może sobie pozwolić liberał. Nigdy następca apostołów.

Takie postępowanie duchownego musi się fatalnie skończyć dla wielu katolików, którzy przez autorytet duchownego zamkną oczy na szkody jakie czyni Darski. Nawet "jasełkowy satanizm" ma swoje konsekwencje. Natomiast jeszcze większe konsekwencje ma oswajanie wiernych z takim rodzajem satanizmu przez duchownego. Czy ks. Boniecki naprawdę nie zdaje sobie z tego sprawy?  

Dziennik Łukasza Adamskiego

za: http://wpolityce.pl (kn)

Copyright © 2017. All Rights Reserved.