Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Agora promuje język nienawiści

Na stronie internetowej TokFM – radia należącego do Agory, wydającej „Gazetę Wyborczą” - pojawił się wyjątkowo obraźliwy tekst o dziennikarzu „Gazety Polskiej Codziennie”. - Pereira udowodnił, że nazwanie go człowiekiem jest biegunowo odległe od elementarnych zasad zdrowego rozsądku i przyzwoitości. (…) Być może warto w tym miejscu i czasie zaapelować o bojkot twórczości chwytających za pióra zwierząt (…) Człowiek to brzmi dumnie panie Pereira, ale jak to mówią: nie dla psa kiełbasa – tak o dziennikarzu „Codziennej” napisał stały bloger Tok FM-u.

Tekst został umieszczony na eksponowanym miejscu, na głównej stronie rozgłośni. „Opinia” blogera ma być odpowiedzią na tekst http://niezalezna.pl/37031-katarzyna-w-do-rzadu-tuska który pojawił się na portalu Niezalezna.pl.

Sympatyk Tok FM-u wielokrotnie na swoim blogu atakował dziennikarzy „Gazety Polskiej”, dziś został wyjątkowo „doceniony” przez administratorów strony tej rozgłośni. Po parudziesięciu minutach tekst znikł ze strony głównej, dalej jednak znajduje się w rubryce „Blogi”.


za:niezalezna.pl (pkn)

Copyright © 2017. All Rights Reserved.