Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Młodzi katolicy udaremnili plan bluźnierstwa w Łagiewnikach

Środowiska pederastów w Polsce poczynają sobie coraz śmielej. W ramach obchodzonego przez nie „queerowego maja” planowali dostać się wczoraj do Kaplicy Wieczystej Adoracji w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach. Pederaści ogłosili swoje plany na stronie internetowej „grupy Wiara i Tęcza” przedstawiającej się jako grupa „polskich chrześcijan LGBTQ”. Organizacje sodomitów na całym świecie obchodziły w piątek 17 maja ustanowiony przez samych siebie Międzynarodowy Dzień Walki z Homofobią i z tej właśnie okazji homoseksualiści planowali wejść do łagiewnickiej kaplicy. O ich planach dowiedzieli się jednak członkowie Krucjaty Młodych, Młodzieży Wszechpolskiej i ONR. Stawili się w Łagiewnikach przed pederastami.


Gdy homoaktywiści przyjechali na teren sanktuarium, przed kaplicą czuwała już grupa katolików. Były wśród nich również osoby modlące się w piątek po południu na krakowskim Rynku, wynagradzając Bogu za grzech sodomii. Pederaści widząc katolików nie ośmielili się wysiąść z auta. Ich bluźnierczy plan spalił więc na panewce.


Nie wiadomo, jakie były rzeczywiste plany homoseksualnych aktywistów. Wiemy na pewno, że zapowiadali głoszenie bluźnierstw przed Najświętszym Sakramentem – pederaści nawoływali bowiem do wspólnej publicznej „modlitwy” sprzecznej z nauką Kościoła! Chcieli na głos – przed Najświętszym Sakramentem – wypowiadać słowa pośrednio oskarżające i oczerniające licznych świętych i papieży. Skoro bowiem Kościół uznaje czyny homoseksualne za ciężki grzech, nawoływanie do jego akceptacji – sprzecznej z Pismem Świętym i Tradycją – jest jawnym bluźnierstwem i herezją. Sprawę owej herezji – nazywając żądania i działania homolobby "homoherezją" – doskonale opisał ks. dr hab. Dariusz Oko. 


Zaplanowane spotkanie homoseksualistów mogło być także okazją do popełnienia - przy realnej obecności Pana Jezusa - grzechu przeciwko Duchowi Świętemu! I to tuż przed Świętem Zesłania Ducha Świętego! Pamiętamy bowiem, że sprzeciwianie się uznanej prawdzie chrześcijańskiej jest grzechem sprowadzającym na duszę stan zatwardziałości, który czyni ją niezdolną do przyjęcia Bożego przebaczenia.


Homoseksualni aktywiści jedynie w Krakowie zapowiedzieli wieczorną wizytę w kaplicy adoracji. W innych miastach, takich jak Szczecin, Warszawa, Gdańsk, Katowice i Poznań, umówili się na wspólny udział we Mszy świętej.


Niech o prawdziwych zamiarach „modlitwy” pederastów przed Najświętszym Sakramentem świadczy też fakt, iż sami nazywają ją eventem, który to miał być częścią „queerowego maja” zorganizowanego przez środowiska homoseksualistów pod hasłem… „Ecce Homo”. Są to słowa które wypowiedział Piłat ukazujący ludowi żydowskiemu ubiczowanego Chrystusa w koronie cierniowej tuż przed ukrzyżowaniem.
kra

za:http://www.pch24.pl (kn)
zob.tamże: http://www.pch24.pl/niezwykle-grozne-homolobby,4482,i.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.