Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Tusk za handlem w niedzielę

Premier Donald Tusk powiedział, że nie jest zwolennikiem zakazu pracy w placówkach handlowych w niedzielę. – Tego typu propozycja nie sprzyja rynkowi pracy, może spowodować utratę wielu miejsc pracy – uważa szef rządu.

Tusk podczas /.../ konferencji komentował złożony w Sejmie poselski projekt zmian w kodeksie pracy, przewidujący zakaz pracy w placówkach handlowych w niedzielę. Podpisali się pod nim posłowie PiS, PSL, SP i kilku posłów PO.

– Będę przekonywał Sejm i tę, na szczęście niedużą grupkę posłów Platformy, że to nie jest kwestia ideologicznego sporu, że warto zostawić tę sprawę w spokoju, bo ona może doprowadzić do utraty miejsc pracy przez dużą liczbę ludzi – zapowiedział Tusk.

za:www.naszdziennik.pl (pkn)
***

To ciekawe rozumowanie....
Pracującym w niedziele trzeba dać w zamian wolny dzień, prawda? Zatem?... 
Zatem postępowa "wadza" wie lepiej! Zawsze!
Nic się nie zmieniło od słynnych "subotników" tow.Lenina.


kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.