Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

NASZ NEWS: TVN odmawia sprostowania, którego domagała się prof. Pawłowicz

/.../ TVN odmówił zamieszczenia sprostowania, którego parlamentarzystka domagała się od stacji. Chodziło o jej zmanipulowaną wypowiedź na temat "Marszu szmat". "Informuję, iż mimo mego dwukrotnego wezwania - na podstawie Prawa prasowego - TVN odmówiła zamieszczenia sprostowania manipulacji na mojej wypowiedzi dotyczącej "Marszu Szmat", dokonywanej wielokrotnie po programie J. Kuźniara na antenach TVN i TVN 24" - czytamy w oświadczeniu prof. Pawłowicz.

"Nie będę dalej dochodziła swych praw wobec TVN ze względu na liczne inne ważne obowiązki. Ocenę etycznej strony postępowania funkcjonariuszy TVN pozostawiam Państwu" - komentuje parlamentarzystka.

za:www.fronda.pl (pn)

***

Jaka stacja takie obyczaje.


kn

Copyright © 2017. All Rights Reserved.