Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Zafunduj aborcję na Twitterze – „charytatywna” zbiórka pieniędzy na zabójstwo dziecka!

Organizacja DC Abortion Fund (DCAF) ogłosiła na Twitterze akcję zbiórki pieniędzy dla kobiety imieniem „Erica”. Cel zbiórki – 9500 dolarów na aborcję.
Zdaniem lifesitenews.com, akcja jest wymierzona przede wszystkim w niedawno uchwalony zakaz aborcji w Teksasie. Aborcjoniści chcą pokazać, że zabijanie dzieci jest w całym kraju rozpowszechnione.

DCAF twierdzi, że Eryka miała wypadek samochodowy, gdy w kwietniu jechała do kliniki aborcyjnej. Z tego powodu koszt aborcji miał wzrosnąć z 6500 do 9500 dolarów. W zbiórce potrzebnych pieniędzy mieli pomóc darczyńcy, zgłaszając się przez media społecznościowe.

Organizacja DCAF jest w USA znana z udzielania wsparcia kobietom, których nie stać na aborcję. Zbierają pieniądze nawet na usunięcie dzieci w trzecim trzymestrze ciąży, jak to najprawdopodobniej miało miejsce i w tym przypadku.

„W kwietniu zobowiązaliśmy się, że wesprzemy Erykę. Nasza doświadczona grupa ochotniczych pracowników zapewniła, że otrzymała pieniądze, jakich potrzebowała. Była już gotowa, by poddać się procedurze – ale nie zawsze możemy przygotować się na nieprzewidywalne. W drodze na wizytę, samochód Eryki został uderzony przez innego kierowcę. Samochód został skasowany, i chociaż Eryka miała szczęście i była w stanie odejść [z miejsca wypadku], opuściła umówione spotkanie. Teraz ma kolejną wizytę. Ale z powodu opóźnienia (…) musi zapłacić 9500 dolarów” – pisała organizacja DCAF.

W USA aborcja we wczesnych miesiącach ciąży kosztuje od 300 do 950 dolarów. W przypadku Eryki chodzi więc najprawdopodobniej o zaawansowaną ciążę. Pomimo zmian prawa w Teksasie, w wielu stanach aborcja jest w USA ciągle legalna, i to w rozmaitych stadiach rozwoju płodu.

Odpowiedź na wezwanie aborcjonistów była natychmiastowa. Eryka otrzymała od „darczyńców” pieniądze w niecałe 12 godzin.

za:www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.