Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Państwo nas zdradzaJak opisuje dziś „Gazeta Polska Codziennie", gen. Janusz Nosek wystawił Rosjanom członka podległej mu służby, czyli SKW. Funkcjonariusza, który miał sprawdzić, co stało się w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 r.

Przy okazji media obiegła też informacja, że rosyjscy szpiedzy wysyłali do Moskwy polskich dziennikarzy na wycieczki sponsorowane przez rosyjski koncern Acron. Ot, kolejny obrazek z życia III RP. Ale czy szef wydający swoich podwładnych obcemu i wrogiemu mocarstwu może nas dziwić? Przykład idzie przecież z góry.

Wcześniej Donald Tusk wraz ze swoją ekipą wystawił Putinowi polskiego prezydenta, pozwalając rosyjskiemu politykowi dowolnie rozgrywać polską scenę polityczną. Potem pozwolił, by Rosjanie profanowali ciała ofiar katastrofy, a gdy rodziny zmarłych temu się sprzeciwiły, zorganizował na nie nagonkę polityczno-medialną.

A inni członkowie platformerskiej ekipy? Rostowski wraz z premierem i ministrem spraw zagranicznych wystawiający własnych obywateli podczas rokowań ws. paktu fiskalnego. Państwo zdradzające swoich obywateli – oto fundamenty dzisiejszego porządku politycznego. I warto, by lemingi pojęły, że takie państwo nie zapewni nigdy bezpieczeństwa ani im, ani ich rodzinom.

Dawid Wildstein

za:niezalezna.pl/47206-panstwo-nas-zdradza

Copyright © 2017. All Rights Reserved.