Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Homoterroryści w akcji

Homoseksualna bojówka zakłóciła wykład dr. Paula Camerona w Warszawie. Zwolennicy układów jednopłciowych obrażali prelegenta i publiczność, byli agresywni, symulowali orgię.

We wtorek późnym wieczorem w sali warszawskiej NOT odbył się wykład dr. Paula Camerona. Organizatorem spotkania była Krucjata Młodych oraz ASK Soli Deo. Prelekcję zakłócili homoseksualni aktywiści.

Przyszli na wykład z dużą tęczową flagą, transparentami i planszami z wulgarnymi napisami. Grupa liczyła 7 osób. Po wielokrotnych nawoływaniach ze strony organizatorów do opuszczenia sali wezwano policję.

– W pewnym momencie dwóch mężczyzn położyło się na ziemię i zaczęło krzyczeć: „Cameron, wylecz nas”, „Umieram, panie Cameron, niech mi pan pomoże”, symulując stosunek homoseksualny – relacjonuje Jędrzej Stępkowski, jeden z uczestników spotkania z Cameronem. Wreszcie jakaś dzielna kobieta zaczęła wypychać agresorów z sali. Wywiązała się szarpanina. Homoseksualna bojówka, opuszczając salę, wyłamała i zniszczyła drzwi, a także poturbowała kobietę. Homoseksualiści zdemolowali po drodze stoisko z publikacjami katolickimi.

W obawie przed ucieczką z miejsca zdarzenia organizatorzy zastosowali tzw. ujęcie obywatelskie, o którym mowa w art. 243 kodeksu postępowania karnego i nie dopuścili do opuszczenia przez chuliganów budynku. Razem z ochroną obiektu przetrzymywali ich do czasu przyjazdu patrolu policji.

– To nie pierwsza tego rodzaju akcja wymierzona przeciw nam. Już podczas kilku ostatnich pikiet i akcji ulotkowych zorganizowane grupy homoseksualistów atakowały nas i groziły pobiciem – opowiada Stępkowski. Jak dodaje Paweł Ozdoba, kreujący się na prześladowane niewiniątka aktywiści zdarli swą fałszywą maskę i ukazali, jacy są naprawdę. „Brutalni, pozbawieni kultury i nieobliczalni. Poza tym wyjątkowo wulgarni, gdyż nie mieli żadnych skrupułów i w obecności policji obrażali funkcjonariuszy ochrony oraz organizatorów, a prelegenta z tytułem naukowym wyzywali m.in. od pseudonaukowców” – opisuje Ozdoba.

Policjanci spisali wszystkie dane uczestników zajścia i ukarali ich mandatami w wysokości 250 zł za zakłócanie porządku. – Wszyscy te mandaty przyjęli. Dzięki spisaniu danych osobowych administrator budynku chce dochodzić odszkodowania za zniszczone drzwi. Doktor Cameron również będzie chciał dochodzić swoich praw za publiczne obrażenie go podczas wykładu i wystąpi z oskarżeniem wobec sprawców napaści – podkreśla Stępkowski.

Zgodnie z zaleceniem komendanta policji sfilmowano twarze i ubiór każdego z prowodyrów burdy. Ma to na celu odpowiednie zidentyfikowanie sprawców zajścia, które zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Doktor Paul Cameron jest amerykańskim psychologiem, a jednocześnie niezwykle niewygodnym naukowcem dla świata homoseksualnego i stojącego za nim politycznego lobby. Powołując się na dane statystyczne, uważa, że homoseksualiści są sprawcami jednej trzeciej wszystkich przypadków molestowania dzieci. Jak podkreśla, ponad 20 proc. homoseksualistów, których w społecznościach jest od 1 do 5 proc., mających dorosłych partnerów seksualnych, przyznaje się do kontaktów z nieletnimi w różnym wieku: zarówno tych poniżej 9. roku życia, jak i tych do 15. roku życia.

W ocenie psychologa, homoseksualizm jest poważnym zagrożeniem dla cywilizacji i dlatego powinien zostać prawnie zakazany, a osoby homoseksualne poddane leczeniu. Kilka lat temu wykład naukowca odwołały władze UKSW, tłumacząc się „bezpieczeństwem studentów”. W rzeczywistości uczyniły to pod presją środowisk lewicowych i tekstów, jakie ukazały się w „Gazecie Wyborczej”. W 2010 roku dr Cameron nie został wpuszczony na Uniwersytet Warszawski – zarzucano mu „brak naukowości” i „homofobię”.

Maciej Walaszczyk

za:www.naszdziennik.pl/polska-kraj/57729,homoterrorysci-w-akcji.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.