Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Dzierżawski: Ludzie bez sumienia ujawniają się

Wydawało się jeszcze niedawno, że postulat kierowania się sumieniem we wszystkim co robimy, jest oczywisty. Nawet nihiliści ukrywali swoją niechęć do sumienia. Ten czas minął. Nihiliści zdjęli maski. Deklaracja lekarzy, odwołująca się do sumienia, wywołała furię miłośników postępu. Ci sami ludzie, którzy usta mają pełne frazesów o tolerancji, nie mogą znieść, że ktoś, a zwłaszcza lekarz, mógłby kierować się sumieniem.

Używają argumentu, że lekarze kierujący się sumieniem nie będą leczyć pacjentów, a nawet odmówią ratowania ich życia. Cóż za bezczelne kłamstwo! To właśnie lekarze bez sumienia nie zważają na dobro pacjentów.

To lekarze bez sumienia, za 1351zł13gr z NFZ, gotowi są zabijać dzieci przed narodzeniem. I o to właśnie chodzi rozmaitym łajdakom, podszywającym się pod obrońców praw pacjenta, czy udającym obrońców praw człowieka. Chcą, by można było bez ograniczeń mordować jak najwięcej ludzi, a przy okazji upodlić jak najwięcej lekarzy, czyniąc z nich katów.

Osobnej uwagi wymaga wypowiedź Sławomira Neumana, wiceministra zdrowia: "A my będziemy wyciągać konsekwencje i jeśli komuś wiara nie pozwala być lekarzem, to nim nie będzie".

Wiceminister zapowiada łamanie sumień lekarzy, a właściwie już to robi, bo jego wypowiedź jest oczywistą groźbą.

Człowiek, który wypowiada się w stylu sowieckich komisarzy, powinien sam podać się do dymisji. Jeśli tego nie zrobi powinni go zdymisjonować jego przełożeni. Jeśli oni tego nie zrobią, obywatele powinni wziąć sprawy w swoje ręce.

Mariusz Dzierżawski/Stopaborcji.pl

http://www.stopaborcji.pl/index.php/aktualnosci/wiadomosci/906-ludzie-bez-sumienia-ujawniaja-sie

***
Getto dla katolików


Mainstream oznajmił, że katolik nie może być lekarzem. To bardzo niebezpieczny sygnał pokazujący, że czołowe media dążą do stworzenia getta dla katolików poprzez wskazanie im miejsc, w których nie będą mogli pracować.

W „Deklaracji wiary” nie ma ani jednego zdania, z którym wierzący katolik mógłby się nie zgodzić. Nie ma w niej także ani jednego wymogu, którego złamanie nie oznaczałoby, że zaczyna się działać nie po katolicku. Lekarze, którzy podpisali deklarację wiary, po prostu zakomunikowali, że są katolikami. Jeśli dla mainstreamu jest to powód do histerii, to znaczy, że mainstream nie zaakceptuje katolików w zawodzie lekarza. I nie oszukujmy się, że na razie dotyczy to tylko osób, które podpisały deklarację. Jeśli uda się je napiętnować, to przyjdzie czas na następnych lekarzy katolików, także tych, którzy się nie podpisali.

Tomasz Terlikowski

za:niezalezna.pl/55898-getto-dla-katolikow

Copyright © 2017. All Rights Reserved.