Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Protesty w obronie ks. Lemańskiego pod Nuncjaturą Apostolską

"Oddajcie nam naszego księdza" .
/.../

Lansowana przez medialny tandem GW-TVN grupka jasienickich parafian miała w wielkim pokoju (i spokoju) upominać się o swego księdza. „W Polsce to już ostatnia instancja, zostaje tylko Rzym” – żaliła się jedna z kobiet.

Ale protest, który w relacji TVN24 jawi się zupełnie pokojowo, w rzeczywistości chyba nie do końca taki był. Dominik Tarczyński przekazał na Facebooku informację, że w kierunku księży, pracujących w Nuncjaturze padały również takie hasła, jak „żeby oni wszyscy wyzdychali!”. „Owoc działań ks. Lemańskiego” – skomentował Tarczyński.

za:www.fronda.pl/a/oddajcie-nam-naszego-ksiedza-protesty-w-obronie-ks-lemanskiego-pod-nuncjatura-apostolska,38453.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.