Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Ch… nie prokuratura

Ch… prokurator przy poklasku ch... z mainstreamowych mediów postanowił zignorować fakt wyzywania na Facebooku przez ch…ową dyrektor Teatru Ósmego Dnia Ewę Wójciak papieża Franciszka.
W zasadzie można byłoby nadal mnożyć taki festiwal wyzwisk i cieszyć się z tego, że można w naszym kraju bezkarnie się obrażać, gdyby nie to, że jednak sprawa jest śmiertelnie poważna. Mamy bowiem sytuację, w której prokurator, mając niezbite dowody na obrażanie 92 proc. osób w naszym kraju, Polaków deklarujących się jako katolicy, daje wiarę dyrektor Wójciak, która tłumaczyła, że chciała napisać na Facebooku tak, aby nikt tego nie przeczytał. To świadczy o tym, że ignoranci z prokuratury nie wiedzą, do czego służy ten serwis. Gdyby zdobyli się na ten trud i zrozumieli istotę pomysłu twórcy Face­booka Marka Zuckerberga, to przekonaliby się, że tłumaczenia Ewy Wójciak brzmią po prostu śmiesznie. To mniej więcej tak, jakby ekshibicjonista złapany na placu Zamkowym w Warszawie w sobotnie popołudnie tłumaczył, że adresatem jego pokazu jest król Zygmunt III Waza. Jeżeli prokuratorzy dają wiarę takim zapewnieniom, to naprawdę trudno się dziwić, że w Polsce kwitnie przestępczość.

Jacek Liziniewicz

za:niezalezna.pl/57420-ch-nie-prokuratura

Copyright © 2017. All Rights Reserved.