Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Sukces opakowany medialnie

Wyniki wyborów uzupełniających do Senatu potwierdziły trend – PiS ma ciągle znacznie lepszą pozycję niż ta, którą udało mu się osiągnąć w ostatnich wyborach parlamentarnych.

Zdecydowane zwycięstwo PiS‑u od razu dostało stosowne opakowanie medialne i zostało przykryte informacjami dotyczącymi ewentualnego premierostwa Ewy Kopacz. TVP Info – stacja publiczna – w ogóle nie pokazała na żywo konferencji Jarosława Kaczyńskiego. Widać wyraźnie, że system jest ciągle sprawny. Broni się, bo ma zasoby. Jego twórcy – elity III RP – dobrze zadbali, by mechanizmy manipulowania społeczeństwem i zniechęcania go do polityki działały bez zarzutu. To właśnie im powinniśmy podziękować za niską frekwencję przy niedzielnych głosowaniach – typową dla polskich wyborów uzupełniających, ale daleko odbiegającą od standardów aktywności obywatelskiej w Europie.

Piotr Gliński

za:niezalezna.pl/59191-sukces-opakowany-medialnie

Copyright © 2017. All Rights Reserved.