Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Wyrwij chwasta

W języku posłów PO nazywanie kogoś śmieciem, szczujnią albo określeniem powszechnie uważanym za obelgę nie jest wyrazem emocji, lecz zamierzonego planu politycznego. Chodzi o zdegradowanie człowieka, które pozwala używać wobec niego środków policyjnych, administracyjnych czy choćby nawet towarzyskiego ostracyzmu. Posłowie PO obrażają się, kiedy porównuje się te metody do goebbelsowskiej propagandy. Nie wiem dlaczego, bo właśnie to było jej istotą – zredukować wartość człowieka po to, by móc go zniszczyć.

Oczywiście, tym razem nie chodzi o zabijanie, tylko o niszczenie karier albo usprawiedliwianie działań wymiaru sprawiedliwości przeciwko dziennikarzom. Nie zmienia to faktu, że używa się tego samego środka do niegodziwego celu, jakim jest zamykanie ludziom ust. Nakręcenie spirali agresji przez PO doprowadziło trzy lata temu do tego, że były działacz PO zastrzelił w Łodzi działacza PiS-u. Oto skutek uboczny goebbelsowskiej propagandy. Możliwy do przewidzenia, i, przypuszczam, brany pod uwagę przez pomagierów premier Kopacz. Swoją drogą, ciekawe, kiedy coś złego zacznie dziać się z naszymi mediami.

Tomasz Sakiewicz

za:niezalezna.pl/60945-wyrwij-chwasta

Copyright © 2017. All Rights Reserved.