Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Prowokacja Francji. Homoseksualista ambasadorem w WatykanieParyż wyznaczył swoim ambasadorem w Watykanie Laurenta Stefaniniego, który nie ukrywa swojego homoseksualizmu. Socjalistyczny rząd francuski twierdzi, że Stefanini to „najlepszy wybór”.

Według szeregu francuskojęzycznych dzienników Watykan nie zgodził się na akredytację Stefaniniego. Chodzi tu najprawdopodobniej o to, że jego wybór wygląda na otwartą prowokację wobec Stolicy Apostolskiej.

To zresztą już nie pierwsze tego typu zagrania. Już w 2008 roku Francuzi chcieli, by ich ambasadorem w Watykanie został homoseksualista, na co władze państwa kościelnego się jednak nie zgodziły.

Oficjalnie poinformowano, że na przeszkodzie stanął „osobisty profil” kandydata do placówki dyplomatycznej. Watykan nie zajął tu jeszcze żadnego oficjalnego stanowiska.

za:telewizjarepublika.pl/prowokacja-francji-homoseksualista-ambasadorem-w-watykanie,19332.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.