Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Jak to było w TVP INFO

Orędzie Prezydenta Andrzeja Dudy obejrzałem w TVP INFO. Wyglądało to tak.

Emisja orędzia została poprzedzona kilkuminutowym występem prof. Jana Zimmermanna z UJ – promotora pracy doktorskiej Prezydenta, natomiast zaraz po emisji ładnych kilka minut wypowiadał się sędzia Jerzy Stępień, były prezes Trybunału Konstytucyjnego.

Ten pierwszy zajął się dyskredytowaniem Prezydenta jako osoby – bez argumentów; po prostu dlatego, że uważa, iż jest inaczej, a ten drugi dodatkowo roztoczył wizję zniszczenia Konstytucji i ładu prawnego w Polsce.

TVP INFO nie pozostawiło wątpliwości – jest siłą polityczną z zapałem i determinacją uczestniczącą w budowaniu kolejnej edycji przemysłu nienawiści. Mam wrażenie, że wobec śp. prezydenta Profesora Lecha Kaczyńskiego aż tak obrzydliwych metod nie stosowano.

Paweł Piekarczyk

za:niezalezna.pl/73558-jak-bylo-w-tvp-info

Copyright © 2017. All Rights Reserved.