Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Kukiz: Wstyd mi, że wtedy uwierzyłem "Bolkowi"

Były prezydent Lech Wałęsa, osławiony niszczyciel Sowietów, bastion demokracji i niedoszły cesarz, skrytykował złego prezydenta Andrzeja Dudę. "Zaczynam wstydzić się za ten demokratyczny wybór" - mówił Wałęsa na antenie TVP Info.
Co tak bardzo zdenerwowało Lecha Wałęsę? A jakże - prawda!

"Za tę III RP po '89 roku, która nie umiała skazać sprawców tej zbrodni, jest wstyd, zwyczajnie wstyd" - powiedział Andrzej Duda podczas obchodów rocznicy Grudnia '70.

Wałęsa uznał, że ta wypowiedź... to hańba. Tak - no bo jak można krytykować cały system Okrągłego Stołu, który zapewnił zbrodniarzom bezkarność? Nie do pomyślenia! "Po tej wypowiedzi prezydenta właściwie nie mam wyboru. Zaczynam się wstydzić za ten demokratyczny wybór. I będę to powtarzał przy każdej okazji w kraju i za granicą" - stwierdził Wałęsa.

Jego wypowiedź krótko i celnie podsumował Paweł Kukiz. "A mnie wstyd, że 27 lat temu uwierzyłem "Bolkowi" a nie Annie Walentynowicz" - napisał na Facebooku.

za:www.fronda.pl/a/kukiz-wstyd-mi-ze-uwierzylem-bolkowi,62451.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.