Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Wolniewicz: Europejskie lewactwo i Targowica przeciwko Polsce

"Mamy do czynienia z częścią nagonki organizowanej przeciw Polsce przez międzynarodowe lewactwo. Ono opanowało władze Unii Europejskiej. Wśród tych lewaków rej wodzą lewacy niemieccy. Z nimi współdziała polska Targowica , czyli ci, którzy założyli i działają w ramach Komitetu Obrony Demokracji" - mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl prof. Bogusław Wolniewicz.

Jak dodaje uczony, lewactwo i Targowica próbują zorganizować w Polsce "interwencję".

"Powinniśmy mocno i stanowczo przeciwstawić się temu, co się dzieje. Trzeba podwójnie stanowczo poprzeć nasz obecny rząd. Jak dotąd zajmuje on w tej sprawie prawidłowe stanowisko" - uważa Wolniewicz.

"Po zmianach politycznych powstało zagrożenie dla interesów polskiej kasty, ale i tych zagranicznych centrów. Uderzenie w banki czy hipermarkety to jedynie początek, ale to już zagrożenie dla interesów finansowych potężnych kół Zachodu. Z tego powodu mamy do czynienia z zagrożeniem dla nas. I ono jest poważne. Mamy powody do niepokoju, więc tym mocniej musimy poprzeć rząd" - dodaje.

Profesor powiedział też, że jedyną nadzieją jest budowa sojuszu z takimi państwami, jak Węgry, Czechy, Słowacja i Rumunia, które są w podobnym do Polski stopniu zagrożone przez międzynarodowy kapitał.

za:www.fronda.pl/a/wolniewicz-europejskie-lewactwo-i-targowica-przeciwko-polsce,64039.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.