Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Zabijał wrogów „klasowych”, teraz jego wizerunek gości na pierwszomajowych wiecach SLD

Lewica w Polsce nie traci tupetu. Sama na każdym kroku krzyczy o odradzającym się w naszym kraju faszyzmie, ale nie przeszkadza jej to propagować komunizmu. Okazją po temu tradycyjnie jest już 1 maja. Podczas niedzielnych obchodów Święta Pracy na zgromadzeniu publicznym z udziałem polityków SLD widać było koszulki ze zbrodniarzem Che Guevarą. Nosił ją nawet Tomasz Kalita, wpływowy polityk Sojuszu.Jak przypomina portal niezalezna.pl, dumne paradowanie z wizerunkami komunistycznych morderców jest w Polsce możliwe dzięki wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego. W 2011 roku orzekł on, że niezgodne z prawem jest karanie osób produkujących i posiadających odzież z symboliką komunistyczną, faszystowską i nazistowską.Z kolei w roku 2012 poseł PiS Marcin Mastalerek złożył do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez tow. Leszka Millera, gdyż wśród uczestników 1 majowego pochodu SLD były osoby niosące transparenty z sierpem i młotem, Leninem, Engelsem i Marxem.Do wyroku TK z 2011 roku za tego typu uliczną propagandę bolszewizmu można by ponieść karę, gdyż karane było nawet przechowywanie odzieży z symboliką zbrodniczych ideologii. Ze względu na ochronę wolności słowa przepisy te zostały uchylone. Sprawozdawcą w sprawie wniesionej przez SLD był prezes Andrzej Rzepliński. Na wiecach lewicy znów zagościła symbolika, pod którą zamordowano miliony ludzi, w tym setki tysięcy naszych rodaków.Mimo oczywistości zbrodni komunistycznych Tomasz Kalita nie miał oporu, by 1 maja pojawić się na wiecu w koszulce z Ernesto Che Guevarą, który – jak mówił – nie miałby oporu przed wywołaniem wojny nuklearnej, gdyby tylko dało to zwycięstwo komunizmowi. Che osobiście zabił, wedle różnych relacji, nawet setki osób.

za:www.pch24.pl/zabijal-wrogow-klasowych--teraz-jego-wizerunek-gosci-na-pierwszomajowych-wiecach-sld,42970,i.html#ixzz47WcX2GFb

Copyright © 2017. All Rights Reserved.