Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Wyszkowski: Ci, którzy świętują wybory 4 czerwca, powinni przeprosić Polaków za zdradę

Zdaniem Wyszkowskiego, 4 czerwca „świętować będą na pewno spadkobiercy ugrupowań, na których czele stali Tadeusz Mazowiecki, Bronisław Geremek i Jacek Kuroń, a których takim ideowymi autorytetami jest Adam Michnik, a także Lech Wałęsa”.

W sobotę członkowie oraz sympatycy Komitetu Obrony Demokracji przejdą ulicami Warszawy pod hasłem „Wszyscy dla Wolności”. W pochodzie mają wziąć udział m.in. byli prezydenci – Lech Wałęsa, Bronisław Komorowski oraz Aleksander Kwaśniewski. – Jeżeli KOD i inni będą świętowali wybory 4 czerwca na kolanach, czyli przepraszając społeczeństwo za to, że sfałszowano wtedy wyniki woli wyborców, to wszystko w porządku – mówi portalowi Niezalezna.pl legenda opozycji Krzysztof Wyszkowski.

Zdaniem Wyszkowskiego, 4 czerwca „świętować będą na pewno spadkobiercy ugrupowań, na których czele stali Tadeusz Mazowiecki, Bronisław Geremek i Jacek Kuroń, a których takim ideowymi autorytetami jest Adam Michnik, a także Lech Wałęsa”.

To właśnie ta piątka uznała wtedy, że niemądrzy Polacy popełnili błąd, a ich obowiązkiem jest pomóc komunistom w sfałszowaniu wyników wyborów, w tym sensie, żeby przyznać im dodatkowe trzydzieści trzy mandaty, które nie zostały obsadzone. To było coś, co można określić jako fundamentalna zdrada

– podkreśla opozycjonista.

Warto przypomnieć, że tuż po głosowaniu 4 czerwca Mazowiecki z Geremkiem pobiegli do Kiszczaka i Cioska. Powiedzieli im, że zrobią wszystko, aby „naprawić” wolę Polaków, którzy ich zdaniem zachowali się dziecinnie i na niczym się nie znali

– dodaje.

Jego zdaniem, 4 czerwca „tacy ludzie jak Michnik i Wałęsa, czy Bronisław Komorowski, który sam mianował się synem ideowym Tadeusza Mazowieckiego, a także inni, powinni przepraszać Polaków za zdradę”.

„Obrońcy demokracji” niosą na transparentach jakieś obelżywe i nienawistne hasła pod adresem Jarosława Kaczyńskiego i jednocześnie określają się spadkobiercami ideowymi takich ludzi jak Mazowiecki, Geremek, Kuroń, Michnik i Wałęsa. Każdy uczestnik manifestacji KOD-u, który będzie twierdził, że święci 4 czerwca, jednocześnie powinien mieć również na plecach trumnę Jaruzelskiego, jako swoje wyznanie wiary

– zaznacza.

Krzysztof Wyszkowski przypomina również, z 4 czerwca związane jest inne ważne wydarzenie. W nocy z 4 na 5 czerwca 1992 roku obalono rząd Jana Olszewskiego.

To jest dokładnie to samo, co uczyniono w czerwcu 1989 roku. Dokonano politycznego mordu na pierwszym demokratycznie wybranym rządzie wolnej Polski. Chodziło o przedłużenie władzy byłych sowieckich namiestników i ich sprzymierzeńców przy okrągłym stole

– uważa legendarny opozycjonista.

za:niezalezna.pl/81340-wyszkowski-ci-ktorzy-swietuja-wybory-4-czerwca-powinni-przeprosic-polakow-za-zdrade

Copyright © 2017. All Rights Reserved.