Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

KOD współpracuje z lewackimi organizacjami pro-imigracyjnymi z Niemiec

Jak donosi portal niezalezna.pl, Komitet Obrony Demokracji oficjalnie przyznaje się do kontaktów z niemieckimi fundacjami. Na stronie internetowej KOD działacze antyrządowi chwalą się spotkaniami z przedstawicielami dwóch proimigracyjnych i lewackich organizacji: Europadialog oraz Mercator.


Podczas spotkania, jakie odbyło się w Poznaniu 14 sierpnia, działacze KOD wraz z Niemcami zastanawiali się, dlaczego rząd PiS wciąż cieszy się w kraju bardzo dużym poparciem. Celem debaty była… obrona demokracji.


„Naukowcy poznali naszą opinię o działalności polskiego rządu, o niszczeniu demokracji przez obecne władze oraz o konsekwencjach takich działań dla zasad demokracji i przestrzegania litery prawa. Interesowała ich również geneza KOD oraz reakcje naszego ruchu na wydarzenia w kraju” – napisali na swej stronie internetowej działacze Komitetu Obrony Demokracji.


Zgodnie z ustaleniami serwisu, KOD nawiązał z organizacjami zza Odry oficjalną współpracę. Wsparcie ze strony Europadialog jest dla działaczy przewodzonych przez Mateusza Kijowskiego „miłym i pełnym nadziei na przyszłość akcentem”.


Obie niemieckie fundacje organizowały konferencje o tematyce imigracyjnej i emisji dwutlenku węgla. Mercator finansował ponadto projekt wspierający muzułmańskich studentów.

za:www.pch24.pl/kod-wspolpracuje-z-lewackimi-organizacjami-pro-imigracyjnymi-z-niemiec,45364,i.html#ixzz4Hc5iZ6Io

Copyright © 2017. All Rights Reserved.