Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Publikacje polecane

Sędzina broni chrześcijańskich wartości

Agrentyńska sędzina woli stracić pracę lub życie, niż udzielać ślubów parom homoseksualnym. Sprzeciwia się nowemu prawu. Sędzina z argentynskiego miasta General Pico zapowiedziała, że nie będzie udzielać ślubów parom homoseksualnym, mimo wejścia w życie prawa legalizującego takie związki. Marta Covella świadoma konsekwencji swojego wyboru zapowiedziała, że nie będzie udzielała takich ślubów nawet jeśli będzie to kosztowało ją „pracę, albo życie”.

- Mogą mnie oskarżać o co chcą. Bóg przemówił i ja stosuję się do Jego pisma. Bo to co powiedział Bóg było pierwsze – powiedziała Covella. Sędzina zaznaczyła, że jej wystąpienie jest wynikiem chrześcijańskiej wiary. - Bóg kocha wszystkich ludzi, ale nie popiera czynienia zła, a w oczach Boga związki homoseksualne są złe – powiedziala sedzina.
żar/Catholicnewsagency.comgrozili mu śmierci

za: Fronda.pl * Kategoria: Świat   * wtorek, 20 lipca 2010 10:39 (kn)

Copyright © 2017. All Rights Reserved.