Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Publikacje polecane

Niemcy podtrzymują swoje stocznie.

W kontekście działań niemieckiego rządu bulwersujące wydają się poczynania rządu Donalda Tuska, który przyjmując specustawę stoczniową, zgodził się na zamknięcie stoczni w Gdyni i Szczecinie.

Dwie niemieckie stocznie nad Bałtykiem: w Wismar i Warnemuende, które na początku czerwca ogłosiły upadłość, otrzymają od swojego rządu 190 mln euro kredytu na podtrzymanie produkcji. W kontekście działań niemieckiego rządu bulwersujące wydają się poczynania rządu Donalda Tuska, który przyjmując specustawę stoczniową, zgodził się na zamknięcie stoczni w Gdyni i Szczecinie. Wciąż nie wiadomo do końca, kto nabył obie firmy i w jakim wymiarze wznowi produkcję, a pracę łącznie z kooperującymi ze stoczniami zakładami może utracić kilkadziesiąt tysięcy osób.


za: NDz 15.7.09 więcej:http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20090715&typ=po&id=po61.txt

Copyright © 2017. All Rights Reserved.