Wydarzenia

Amerykańscy pedofile pod specjalną ochroną

    * Autor: Redakcja Fronda.pl
    * Kategoria: Wydarzenie
    * środa, 6. maja 2009 13:46

Przedstawiciele 547 innych grup o "alternatywnym życiu płciowym", zostaną objęci specjalną ochroną prawną na poziomie federalnym przed „zbrodnią nienawiści”. Wyrazy sprzeciwu wobec pedofila, mogą być uznane za nienawiść. A to już "zbrodnia".

Izba Reprezentantów amerykańskiego kongresu przyjęła ustawę wprowadzającą pojęcie "zbrodni nienawiści". Dokument ma zapewnić specjalną ochronę prawną 547 formom dewiacji seksualnych uznawanych przez Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatryczne.

Jest zaskakujące, że Republikanie zamiast torpedować tak wymyślny ideologicznie dokument, usiłowali jedynie doprowadzić do usunięcia z listy chronionych dewiacji nazywanych alternatywnymi stylem życia pedofilię. Przeciwnicy ustawy nazywają ja rzeszą nie inaczej jak „Akt ochrony Pedofilów”. Nie udało się jednak. Prezydent Barack Obama już od dawna wyraża poparcie dla tego dokumentu, pozostaje mu tylko poczekać na decyzje amerykańskiego senatu.

Janet Porter, felietonistka Worldnetdaily, komentuje ustawę jednoznacznie: - Pisałam dużo o tym jakiego rodzaju zagrożenie stanowi ustawa, która spycha chrześcijaństwo na kryminalny margines. Wszyscy, którzy nie zgadzają się z homoseksualną ideologią z dniem wejścia tej ustawy w życie podpadają pod paragraf. To nie wszystko, ustawa wynosi pedofilów do rangi specjalnie uprzywilejowanych, od czasu kiedy termin „orientacja seksualna” została dodana do legislacji związanej ze „zbrodnią nienawiści” – mówi Porter.

Tak wyszczególnioną ochroną prawną nie cieszą się żadne powszechnie szanowane grupy społeczne jak duchowni, weterani czy profesorowie. Czas Obamy to czas zmiany, także zmiany elity amerykańskiej. Będą nią przedstawiciele 547 grup o "alternatywnym życiu płciowym". W tym - pedofile.


JaLu/Worldnetdaily

 (tb)