Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Wydarzenia

Sąd Najwyższy USA zalegalizował homomałżeństwa na poziomie federalnym

Ks. Dariusz Oko: „Jeżeli dziś zaakceptuje się ideologię homoseksualną, to jutro będziemy zmuszani do zaakceptowania kazirodztwa czy poligamii”
Wyrok Sądu Najwyższego w Stanach Zjednoczonych, który zalegalizował tzw. małżeństwa homoseksualne na terytorium całego kraju, będzie wykorzystywany przez lobby homoseksualne do przeprowadzania kolejnych celów — ostrzega ks. prof. Dariusz Oko, który podkreśla, że kolejnymi etapami będzie próba zaakceptowania „kazirodztwa, poligamii, poliamorii”.

/.../ Obama: „Nasze lesbijskie siostry i nasi gejowscy bracia cierpieli bardzo długo”. Sąd Najwyższy USA zalegalizował homomałżeństwa na poziomie federalnym

/.../

więcej:http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/257625-ks-dariusz-oko-jezeli-dzis-zaakceptuje-sie-ideologie-homoseksualna-to-jutro-bedziemy-zmuszani-do-zaakceptowania-kazirodztwa-czy-poligamii

Copyright © 2017. All Rights Reserved.