Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Wydarzenia

Te marki wspierają LGBT

Konsument każdego dnia głosuje swoimi pieniędzmi. Światowe marki z entuzjazmem zareagowały na legalizację "małżeństw" homoseksualnych w Stanach Zjednoczonych. Wśród popierających homozwiązki znalazły się czołowe międzynarodowe firmy między innymi:

Snickers, American Airlines, You Toube, Absolut Vodka, Skittles, Visa, Mastercard, Red Bull, Android, T-Mobile, Starbuks, Smart, The Sims, MTV, Mentos, KFC, IBM, Coca-Cola, Google, GAP i wiele innych.

Wiele współczesnych korporacji to potężne instytucje ekonomiczne, porównywalne do państw narodowych. Dlatego nie należy lekceważyć ich finansowego zaangażowania w politykę publiczną. Konsumenci mają jednak wpływ na ich kondycję kupując ich produkty lub konkurencji. Warto o tym pamiętać przy dokonywaniu codziennych wyborów.

za:www.fronda.pl/a/te-marki-wspieraja-lgbt,53348.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.