Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Katastrofa w Agorze. W 2016 roku spółka z aż 13,2 mln zł straty!W całym ub.r. Agora zanotowała wzrost przychodów o 0,8 proc. i 13,2 mln zł straty netto (wobec 15,3 mln zł zysku netto w 2015 roku). Wpływy ze sprzedaży >>Gazety Wyborczej<< zmalały o 6,2 proc., a z reklam - o 21,6 proc" – informuje portal wirtualnemedia.pl.

Wirtualnemedia.pl przypominają, że w 2015 roku spółka miała 15,3 mln zł zysku netto, ale już w ubiegłym – 2016 roku – Agora zanotowała... aż 13,2 mln zł straty netto.

Agora w ubiegłym roku miała dodatkowe wpływy, ale niezbyt to pomogło. Portal przypomina, że pod koniec października zawarła umowę sprzedaży swojej łódzkiej siedziby za 9,7 mln zł, a w grudniu - sprzedaży za 19 mln zł działki przy swojej warszawskiej siedzibie oraz 49 proc. udziałów spółki Green Content za 14 mln zł.

Przychody ze sprzedaży „Gazety Wyborczej” zmalały o 6,2 proc. do 102,1 mln zł. W przychodach z reklam spółka również zaliczyła spadek – o 21,6 proc. do 82,4 mln zł.

za:telewizjarepublika.pl/katastrofa-w-agorze-w-2016-roku-spolka-z-az-132-mln-zl-straty,44704.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.