Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Trafne słowa o. Rydzyka o opozycji: „Nie dajcie się skazić złem idącym z różnych stron. Jak oni kłamią, to jest obrzydliwe”.

Ojciec Tadeusz Rydzyk odniósł się do działań polityków opozycji totalnej. „Pamiętajcie ich” - podkreślił redemptorysta na antenie Telewizji Trwam.

Założyciel Radia Maryja w czasie programu „Rozmowy niedokończone” zadzwonił do studia i ostrzegał przed kłamstwem niektórych polityków.

Nie dajcie się skazić złem idącym z różnych stron. Te układy, te partie. To jest przecież obrzydliwe, jak oni kłamią

— mówił o. Rydzyk.

PSL, ci z Platformy, czy Nowoczesna… Boże, jak to kłamie!

— dodał duchowny

Pamiętajcie ich. To, że oni przy kościele są i mizdrzą się, to nic nie znaczy

— powiedział redemptorysta, wspominając także, że m.in. politycy PSL-u chcieli się z nim spotykać.

Ja im wtedy odpowiadałem, że nie rozmawiam z oszustami

— stwierdził o. Tadeusz Rydzyk.

Choć słowa, które padły były wyraziste, to chyba nie ma wątpliwości, że są rzeczywiście celne.

za:http://wpolityce.pl/polityka/331850-trafne-slowa-o-rydzyka-o-opozycji-nie-dajcie-sie-skazic-zlem-idacym-z-roznych-stron-jak-oni-klamia-to-jest-obrzydliwe-wideo

Copyright © 2017. All Rights Reserved.