Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

W 2016 r. do KRRiT wpłynęło ponad 12 000 wniosków o cofnięcie koncesji dla TVN i TVN24
KRRiT przedstawiło właśnie sprawozdanie za rok 2016. Wynika z niego m.in. to, że na ponad 13,5 tys. skarg i wniosków, 12 100 dotyczyło żądania cofnięcia koncesji dla TVN i TVN24.

W sprawozdaniu KRRiT czytamy, że „jednobrzmiące petycja zawierały odniesienia do materiałów prasowych opublikowanych w latach 2010-2016 na portalach internetowych, których autorzy wskazywali na przypadki nierzetelnych informacji podawanych na antenie programów TVN i TVN24. W oparciu o jeden z sygnałów przeprowadzone zostało postępowanie, które zakończyło się opublikowaniem przez KRRiT stanowiska”.

O sprawie poinformował dziennik.pl, który przytacza słowa Jima Samplesa, prezesa TVN, że „nie wtrąca się on w codzienne decyzje redaktorów, ale oczekuje, że będą wiarygodni i uważni”.

Ponadto, do KRRiT wpłynęło ponad 204 maile przeciwko emisji „Randki w łóżku” w programie TLC. Wystąpienia indywidualne, które wpłynęły do Rady w największej części dotyczyły programów, a w dalszej kolejności abonamentu i reklam.

za:telewizjarepublika.pl/w-2016-r-do-krrit-wplynelo-ponad-12-000-wnioskow-o-cofniecie-koncesji-dla-tvn-i-tvn24,46601.html

Copyright © 2017. All Rights Reserved.