Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Za życiem


27-go kwietnia przypada kolejna rocznica narzucenia Polsce w warunkach terroru komunistycznego, zbrod­niczej ustawy aborcyjnej w 1956 r. Od tego czasu śmierć w wyniku aborcji poniosło przeszło 20 milionów nienarodzonych dzieci. Już od wielu lat środowiska Pro-life w Polsce zabiegają, aby 27 kwietnia był dniem wynagradzającym Bogu grzechy przeciwko życiu ludzkiemu.

W duchu współodpowiedzialności za wyrządzone zło, zapraszamy do włączenie się w centralne nabożeństwo pokutne, które w naszej archidiecezji odbędzie się w kościele ojców Pallotynów przy ul. Ducha Świętego 9 w Szczecinie. Rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18 i zakończy o godz. 21 Apelem Jasnogórskim.

KURIA METROPOLITALNA SZCZECIŃSKO-KAMIEŃSKA

SEKRETARIAT MARSZU DLA ŻYCIA

pl. Matki Teresy z Kalkuty 5, 71-622 Szczecin

/.../

www.dlazycia.info, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Copyright © 2017. All Rights Reserved.