Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Gowin: To przełom, Europa już wie: Polacy mieli rację!!!

To Polacy mieli rację w sprawie masowej imigracji. Dziś widzą to już zachodnie społeczeństwa, choć zaczadzonych ideologów oczywiście nic już nie przekona. Fakty są jednak nieubłagane.

Mówił o tym dzisiaj wicepremier Jarosław Gowin.

- Przełom już nastąpił. To przełom w odczuciach społeczeństw. Ci, którzy ponoszą moralną odpowiedzialność za te tragiczne zamachy, czyli europejskie elity, dziennikarze i intelektualiści, którzy w imię poprawności, otworzyli drzwi do Europy dla wielu milionów rzesz imigrantów, ich pewnie żadne fakty nie przekonają - powiedział wicepremier i minister nauki i szkolnictwa wyższego, Jarosław Gowin.

W rozmowie z "Radiem Kraków" w ten sposób Gowin skomentował medialne doniesienia, według których zamachowiec z Barcelony planował atak na bazylikę Świętej Rodziny (Sagrada Familia).

Wicepremier nie ma wątpliwości, że zachodnie społeczeństwa mają dość polityki otwartych granic. - W tej samej Barcelonie niedawno była wielka demonstracja poparcia dla polityki otwierania granic dla imigrantów. Dzisiaj taka demonstracja byłaby niemożliwa - wskazał.

- Politycy zachodnioeuropejscy w prywatnych rozmowach z nami mówią, że my mieliśmy od początku rację - dodał Gowin.

mod/radio kraków

za: http://www.fronda.pl

Copyright © 2017. All Rights Reserved.