Gowin: To przełom, Europa już wie: Polacy mieli rację!!!

To Polacy mieli rację w sprawie masowej imigracji. Dziś widzą to już zachodnie społeczeństwa, choć zaczadzonych ideologów oczywiście nic już nie przekona. Fakty są jednak nieubłagane.

Mówił o tym dzisiaj wicepremier Jarosław Gowin.

- Przełom już nastąpił. To przełom w odczuciach społeczeństw. Ci, którzy ponoszą moralną odpowiedzialność za te tragiczne zamachy, czyli europejskie elity, dziennikarze i intelektualiści, którzy w imię poprawności, otworzyli drzwi do Europy dla wielu milionów rzesz imigrantów, ich pewnie żadne fakty nie przekonają - powiedział wicepremier i minister nauki i szkolnictwa wyższego, Jarosław Gowin.

W rozmowie z "Radiem Kraków" w ten sposób Gowin skomentował medialne doniesienia, według których zamachowiec z Barcelony planował atak na bazylikę Świętej Rodziny (Sagrada Familia).

Wicepremier nie ma wątpliwości, że zachodnie społeczeństwa mają dość polityki otwartych granic. - W tej samej Barcelonie niedawno była wielka demonstracja poparcia dla polityki otwierania granic dla imigrantów. Dzisiaj taka demonstracja byłaby niemożliwa - wskazał.

- Politycy zachodnioeuropejscy w prywatnych rozmowach z nami mówią, że my mieliśmy od początku rację - dodał Gowin.

mod/radio kraków

za: http://www.fronda.pl