Witamy serdecznie na stronie internetowej Oddziału Łódzkiego
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Mamy nadzieję, że ułatwimy Państwu docieranie do rzetelnej informacji. Tutaj chcemy prezentować wielkość oraz problemy naszego Kościoła, zagadnienia społeczne, cywilizacyjne, publikacje członków Stowarzyszenia, stanowiska w ważnych kwestiach. Nie będziemy konkurować w informacjach bieżących z innymi portalami (niektóre z nich wskazujemy w odnośnikach), natomiast gorąco zapraszamy do lektury wszystkich tekstów - ich aktualność znacznie przekracza czas prezentacji na stronie głównej. Zachęcamy do korzystania z odnośników: "Publikacje" i "Polecane". Mamy nadzieję na stały rozwój strony dzięki aktywnej współpracy użytkowników. Z góry dziękujemy za materiały, uwagi, propozycje.
Prosimy kierować je na adres: lodz@katolickie.media.pl

Prof. Pawłowicz do RPO

"Jeszcze pan nie zauważył, że ludzie nie są rzeczami, ani tym bardziej zwierzętami, bydłem, które można "reprodukować"?
Pan Rzecznik Praw niektórych Obywateli na Kongresie Kobiet zapowiedział wzmożenie „walki o prawa REPRODUKCYJNE kobiet”…— zauważyła na swoim profilu na Facebooku prof. Krystyna Pawłowicz (pisownia oryginalna - przyp. red.).

Ale, panie Rzeczniku,jeszcze pan nie zauważył,że ludzie nie są rzeczami,ani tym bardziej zwierzętami, bydłem,które można „reprodukować” ? Myli pan fermę hodowlaną z rodziną człowieczą… — pisze posłanka PiS.

Czyżby był pan rzecznikiem ” obywateli baranów,krów,kóz i owiec”? — pyta prof. Pawłowicz.

Takiej riposty Adam Bodnar raczej się nie spodziewał…

gah

autor: Zespół wPolityce.pl

za: https://wpolityce.pl/polityka/357250-prof-pawlowicz-do-rpo-jeszcze-pan-nie-zauwazyl-ze-ludzie-nie-sa-rzeczami-ani-tym-bardziej-zwierzetami-bydlem-ktore-mozna-reprodukowac

Copyright © 2017. All Rights Reserved.