Ryszard Czarnecki - Trzy kłamstwa o imigrantach

Cyniczne kłamstwa o imigrantach (głównie islamskich) mają osłabić determinację państwa polskiego i obywateli Rzeczypospolitej w kwestii nieprzyjmowania nieproszonych gości spoza Europy.Jakie to kłamstwa?

Po pierwsze, „ratujcie sieroty z Aleppo czy matki z dziećmi z innych miast Syrii!”. Bzdura! Ci, których każą nam przyjąć, już od paru lat mieszkają w obozach we Włoszech i w Grecji, a ich życiu (oraz zdrowiu) bynajmniej nic nie zagraża. A poza tym są to w znaczącej większości młodzi mężczyźni – wyznawcy Mahometa.

Po drugie, „przyjęliśmy 100 tys. Czeczenów muzułmanów pod koniec lat 90. Oni wyjechali, poza jednym tysiącem – tak będzie i tym razem”. Fałsz! Tamci mogli opuścić Polskę. Ci, których wmusza nam Bruksela, nie będą mogli. Jeśli uciekną np. do Niemiec, to tamtejsze służby na koszt polskiego podatnika będą deportowały ich z powrotem do Polski.

Po trzecie, „przyjmijmy choćby tysiąc, to Unia się od nas odczepi”. Znów kłamstwo! Nie ma takiej gwarancji. Przyjmując choćby parę tysięcy, będziemy musieli zapewnić łączenie rodzin i spodziewać się – co normalne w islamie – dużej rozrodczości. Nie dajmy się zwieść tym i innym kłamstwom.

za: http://niezalezna.pl

                                                                               ***

     „Prawdziwy islam zakłada podboje i zdobycie Rzymu”. Ten imam nie pozostawia wątpliwości    


Opowieści o pokojowym, zachodnim islamie możemy złożyć między bajki, bo nawet jeśli on istnieje, to nie ma znaczenia w globalnej polityce. Istotną siłę ma bowiem tylko islam wojowniczy, który zdobywa nowe tereny. Ten pokojowy wspiera go zaś opowieściami o religii pokoju, który mami naiwnych Europejczyków.

Doskonałym na to dowodem jest wypowiedź Abu Qatada Al-Filastiniego, jordańskiego salafity. Jego zdaniem „prawdziwy islam” prowadzi do „zdobycia Rzymu” i „konfrontacji”.
 
Jeśli muzułmanie przyjmą „sztandar prawdziwego islamu” - podkreśla duchowny islamski - to będą wyznawać religię, która zrealizuje proroctwa o „wchodzeniu do każdego domu” i „zdobyciu Rzymu”. - Rezultat może być tylko jeden: konfrontacja - powiedział Abu Qatada na swoim profilu YouTubowym.

więcej: http://malydziennik.pl