W niedzielę ogólnopolski protest „Stop Deprawacji w Edukacji”

Jutro rodzice i organizacje prorodzinne na ulicach Warszawy będą protestować przeciwko deprawującym reformom Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Ogólnopolski protest „Stop Deprawacji w Edukacji” rozpocznie się w południe Mszą św. w kościele św. Anny na Krakowskim Przedmieściu. Następnie o 13.00 na Placu Zamkowym rozpocznie się manifestacja.

Rodzice oraz ponad 26 organizacji prorodzinnych alarmują, że zmiany zapowiadane przez resort to chęć wprowadzenia narzucanych przez Unię Europejską elementów demoralizującej seks-edukacji w myśl tzw. standardów WHO i postulatów środowisk LGBT. W tych standardach znajdują się takie postulaty, jak np. zapoznanie 4-latków z masturbacją.

Od tego ile osób przyjdzie na manifestację bardzo dużo zależy – trzeba pokazać swój sprzeciw – mówi Ewa Kowalewska, dyrektor Human Life International Europa.

- Nasze dzieci mają być po prostu demoralizowane genderową ideologią. To już nie będzie wkładanie prezerwatywy na banana i uczenie antykoncepcji, która jest szkodliwa dla młodego człowieka, ale będzie totalne uzależnianie małych dzieci od seksu. Będzie wprowadzanie w ideologię środowisk LGBTQ i razem z tym będzie szła pełna indoktrynacja ideologiczna. Ideologia potrzebuje czasu. Zmienianie mentalność, sposobu patrzenia na świat naszych dzieci to jest działanie antychrześcijańskie. To działanie ideologiczne, które w krajach, które już to mają, przynosi dramatyczne efekty – podkreśla Ewa Kowalewska.

9 lipca minister edukacji Joanna Kluzik-Rostkowska zapowiedziała zmianę podstawy programowej przedmiotu „wychowanie do życia w rodzinie” oraz włączenie treści „antydyskryminacyjnych” do programów „Bezpieczna+” i „Otwarta Szkoła” 2015/2016.

Podobne manifestacje przeciwko deprawacji dzieci odbyły się m.in. w Kanadzie, Niemczech, Włoszech i Francji.

za:www.radiomaryja.pl/informacje/w-niedziele-ogolnopolski-protest-stop-deprawacji-w-edukacji/